W dniach 5-7 marca 2018 r. nasza szkoła bierze udział w Rekolekcjach wielkopostnych. Plan zajęć na te dni przekażą rodzicom i uczniom wychowawcy klas w najbliższy piątek, 2 marca.
Bardzo miło rozpoczęliśmy nowy tydzień, dziękujemy rodzicom Stasia Abrachama za zabawki: domek dla lalek i tor wyścigowy, a rodzicom Matiego za poczęstunek urodzinowy. Kto stwierdził, że poniedziałki nie są fajne??? Każdy w SP 53 wie, że są super! Miłego tygodnia życzy 0B
Aleksandra Grabowska- Stosik

Zmieniamy się, szykujemy niespodziankę dla naszych uczniów. Po odnowionej siłowni nadszedł czas na ... Tajemnicę nowej przestrzeni w naszej szkole ujawnimy już niedługo, a na razie- praca wre...




15 lutego grupy z Przedszkola Nr 24 w Gdyni "Rybki" i "Foczki" uczyły się w naszej szkole słów w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i migowym!!! Słuchały opowieści, piosenek, wierszyków, poznawały nazwy cyfr i ulubionych zwierzątek, grały w różne gry, rozpoznawały przedmioty charakterystyczne dla poszczególnych krajów i wykonały piękne prace plastyczne.

Po feriach odbyły się warsztaty językowe: Winter clothes. Dzieci klasy 0a oraz 1a wykonały papierowe czapki i rękawiczki dekorując je przy tym gwiazdkami, serduszkami i mnóstwem innych ozdób. Bawiły się świetnie uczestnicząc w konkursach o tematyce zimy i zimowych ubrań.
Wszyscy kochamy koty, a nasze dzieci szczególnie, szczególnie w duecie. Początek tygodnia w szkolnej świetlicy:


Nuda na przerwach? Na pewno nie u nas! Po feriach zimowych na naszych uczniów czekała kolejna, mamy nadzieję miła niespodzianka. Na szkolnych korytarzach pojawiły się stoły do tenisa stołowego oraz piłkarzyki. Teraz nadmiar energii można spożytkować na zdrową rywalizację sportową, a zabawa przy tym jest wspaniała!




