Spotkanie integracyjne już w poniedziałek!

Zapraszamy naszych NOWYCH uczniów, którzy od września rozpoczną naukę w klasach O i I na spotkanie integracyjne w poniedziałek 26 sierpnia w godz. 10.00-12.00. Będziemy się razem bawić, kreatywnie, radośnie i sportowo! Poznamy szkołę! Czekamy na Was! Do zobaczenia!

A we wtorek 27 sierpnia na spotkanie zapraszamy WSZYSTKICH Rodziców (nowych uczniów i tych, którzy byli z nami już w zerówce), których dzieci rozpoczną naukę w klasach O i I. Spotykamy się w stołówce szkolnej o godz. 17.00.

Sala dla zerówkowiczów

Jeszcze farba schnie, trwają poprawki, ale już jedna z klas zeróweczek czeka na nowe meble 🙂

Trochę zmian w szkolnej szatni

Jeszcze długo nie będzie pewnie tutaj tak, jak sobie wymarzyliśmy dla naszych uczniów, ale staramy się, żeby szatnia stała się bardziej przyjaznym miejscem - w ramach naszych bardzo skromnych środków i własnej pracy pani kierownik administracji i nauczycielek z pędzlem w dłoni 😉

Szkolna stołówka w nowej odsłonie

Kilka dni pracy i jest! Są również nowe drzwi prowadzące do świetlicy. Dzięki temu, uczniowie korzystający ze świetlicy będą mieli więcej miejsca :)

Spotkanie integracyjne dla klas O-I

Spotkanie z Rodzicami uczniów klas O i I

We wtorek 27 sierpnia o godz. 17.00 zapraszamy Rodziców uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole, a także Rodziców uczniów klas OA i OB kontynuujących naukę w klasie pierwszej na spotkanie z dyrektorem szkoły oraz wychowawcami. Bardzo prosimy o przybycie.

Wyprawka dla uczniów klas O-I

Uprzejmie informujemy, że wyprawka dla zerówkowiczów i pierwszoklasistów zostanie podana na stronie naszej szkoły w połowie sierpnia.

Listy uczniów klas pierwszych

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że lista uczniów klas pierwszych z podziałem na oddziały zostanie wywieszona 27 sierpnia o godz. 15.00 w budynku szkoły.

Our website is protected by DMC Firewall!