Drodzy Rodzice! W dniu 10 maja, czwartek, zapraszamy na godz. 17:00 na wywiadówki.
Rodziców klas 0a, 0b oraz 1a o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie z panią dyrektor J. Kasperek - Sut w świetlicy szkolnej.
Dawno nie było zdjęć uczniów naszej klasy czwartej. Pewnie dlatego, że na co dzień pilnie się uczą?. To nie znaczy, że ich również nie spotykają małe przyjemności. Przed majówką bawili się między innymi w U7:


26 kwietnia odwiedziły nas maluszki z Przedszkola 24 w Gdyni - wzięły udział w zajęciach "Trzymaj formę - Be fit!". Poznawaliśmy tajniki zdrowego jedzenia oraz zdrowego trybu życia - wszystko w radosnej atmosferze zabawy i aktywności fizycznej prowadzonej w języku polskim i angielskim. Jak zwykle było suuuuper!



W dniach kiedy nasi starsi koledzy pisali egzaminy gimnazjalne (18-20.04) , klasy 0a, 0b i 1 świetnie się bawiły . Byliśmy na przedstawieniu teatralnym, w Oceanarium, robiliśmy doświadczenia w „ Bystrzaku” , odwiedziliśmy Stację Kultura w Rumi , byliśmy w kinie Helios . W przerwach między tymi wizytami bawiliśmy się na placach zabaw , korzystając z pięknej pogody.




Szkoła Podstawowa nr 49 dla Dzieci Niedosłyszących, wchodząca w skład naszego zespołu szkół, kolejny raz zorganizowała fantastyczną imprezę teatralną dla najmłodszych, w której mieliśmy przyjemność brać udział :) Więcej szczegółów tutaj.



Z przyjemnością przypominamy, że nasza szkoła uczestniczy w programie "Gdynia na fali":





