Pracujemy samodzielnie i w parach, zgodnie z planem daltońskim:

Kolby, zlewki i pipety - drugoklasiści bez problemu rozpoznają naczynia laboratoryjne i samodzielnie wykonują eksperymenty:

22 stycznia klasa 2c  2c zrobiła piękne makiety lodowej części naszej planety - Antarktydy. Inspiracją była lektura " Zaczarowana zagroda ":

Dopiero, co wróciliśmy po feriach.... a już tyle się działo!

20 stycznia klasa 1c rozpoczęła swoją przygodę z eksperymentami. Samodzielne doświadczanie daje wiele radości!

Pierwsze dni szkoły upłynęły nam nie tylko na nauce w ławkach. Tworzymy tez najlepsze wspomnienia z dzieciństwa :)

Drodzy rodzice/opiekunowie prawni,

Gdyński Samorząd zaprasza do nowej edycji programu profilaktyki nadmiaru masy ciała u dzieci i młodzieży. Z bezpłatnego rocznego programu opieki zespołu specjalistów, m in. lekarza, dietetyka i psychologa mogą skorzystać uczniowie klas IV i klas VIII szkół podstawowych, zamieszkali w Gdyni z nadmiarem masy ciała.

W celu oceny kondycji zdrowotnej dziecka oraz sprawdzenia, czy dziecko kwalifikuje się do programu wypełnij anonimowy kwestionariusz online https://zdrowie.gdynia.pl/ankieta-kzd/ankieta/.

Jeżeli dziecko/podopieczny spełnia kryteria kwalifikacji do programu nastąpi przekierowanie do systemu elektronicznej rekrutacji. W zgłoszeniu rekrutacyjnym należy podać dane kontaktowe w celu zaproszenia do udziału w programie. Program jest bezpłatny dla uczestników, w całości finansowany ze środków Gminy Miasta Gdyni.

Rekrutacja trwa do 24 stycznia br.

Drodzy Rodzice informujemy, że w przedsionku szkoły zainstalowany został domofon.

Prosimy o kontaktowanie się z portiernia przez domofon.

Dziękujemy!