Jolanta Kasperek - Sut

dyrektor szkoły

 

Iwona Paszkiewicz

wicedyrektor szkoły

 

  1. Bartusch Aleksandra: wychowawca klasy IIIc, wychowawca świetlicy
  2. Bielska Małgorzata: wychowawca świetlicy
  3. Bień Tadeusz: biologia, informatyka, zajęcia komputerowe
  4. Bożek Joanna: psycholog szkolny
  5. Chilewska Amelia: muzyka, edukacja muzyczna
  6. Czubak Magdalena: matematyka, wychowawca kl. 7a
  7. Dominiak Małgorzata: edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IIISPN, wychowawca świetlicy
  8. Durowska Danuta: wczesna edukacja, historia, WOS, wychowawca kl. Ic, wychowawca świetlicy
  9. Gosińska Anna: j. polski, rewalidacja, wychowawca kl. VIIISPN, logopeda, wychowawca świetlicy
  10. Grabowska-Stosik Aleksandra: wczesna edukacja, wychowawca kl. III b, religia, etyka, wychowawca świetlicy
  11. Gradowska Anna: historia, WOS, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca świetlicy, wychowawca klasy IVBSPN
  12. Grunwald Monika: wczesna edukacja, j. angielski, wychowawca kl.IISPN
  13. Hyży Hanna: religia, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca świetlicy
  14. Kasperek-Sut Jolanta: chemia
  15. Kitłowska-Kurpiel Marzena: logopedia
  16. Kondratowicz Karolina: nauczanie przedszkolne,wychowawca oddziału O, wychowawca świetlicy
  17. Kucik Katarzyna: j. angielski
  18. Łomża Justyna: wychowanie przedszkolne, wychowawca oddziału OSPN, wychowawca świetlicy
  19. Madejski Piotr: wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy
  20. Michna Patryk: wychowanie fizyczne
  21. Murczak Lucyna: wychowawca świetlicy, rewalidacja
  22. Natucka Magdalena: edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIa, j. angielski
  23. Onasch- Ptaszyńska Małgorzata: wczesna edukacja IIb, przyroda, geografia
  24. Pankau Anna: wczesna edukacja, wychowawca kl. ISPN, wychowawca świetlicy
  25. Paszkiewicz Iwona: rewalidacja
  26. Petek Agnieszka: wczesna edukacja kl. IIc, j. angielski, wychowawca świetlicy
  27. Pranga Jolanta: zwolnienie lekarskie
  28. Reder Agnieszka: wczesna edukacja ,wychowawca klasy Ia, j. angielski, wychowawca świetlicy
  29. Skrodziuk Zofia: biblioteka
  30. Somnicka Wioletta: pedagog szkolny
  31. Stefaniak Grażyna: j. polski, rewalidacja, wychowawca świetlicy
  32. Szafrańska Agata: fizyka, matematyka
  33. Szemplińska Justyna: nauczyciel wspomagający kl. IVa, wychowawca świetlicy
  34. Szumińska Hanna: wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy
  35. Taranda Katarzyna: j. polski, wychowawca kl. VSPN, wychowawca świetlicy
  36. Wojtek-Tarasiewicz Anna: plastyka, technika, zaj. techniczne, WOK, wychowawca kl. IVASPN, wychowawca świetlicy
  37. Zasadzińska Magdalena: wczesna edukacja kl. IIIa, wychowawca świetlicy
  38. Zegarlicka Edyta: wczesna edukacja, wychowawca klasy IB, wychowawca świetlicy
  39. Zydorek Hanna: nauczyciel wspomagający kl. IIc, wychowawca świetlicy