Wczoraj na zajęciach Flo-plastycznych uczyliśmy się tworzyć kompozycje z suszonych kwiatów przy użyciu gąbki florystycznej 🥰🌹🪻

Wczoraj zeróweczka wybrała się na wycieczkę do Grodziska w Sopocie.
Tutaj magiczny wehikuł przeniósł nas w czasie do wczesnego średniowiecza.
Dzieci mogły zobaczyć, jak żyli mieszkańcy grodzisko, co jedli, czym walczyli i polowali.
Sami też mogli spróbować swoich sił strzelając z łuku.
A na koniec czekał naszych podróżników miły odpoczynek przy ognisku, gdzie sami upiekli kiełbaski, które zjedli ze smakiem!

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z wycieczki na naszym szkolnym facebooku.

Wczoraj w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Europie. 🇪🇺Pięć drużyn sprawdzało swoją wiedzą z zakresu geografii, historii, tradycyjnych potraw czy też architektury takich krajów jak Hiszpania 🇪🇸, Holandia 🇳🇱 i Wielka Brytania 🇬🇧. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za przybycie!

Czasem gabinet pp, czasem craftroom :)

Dziewczęta z naszej szkoły startowały w Mistrzostwach Gdyni w lekkiej atletyce. Uplasowaliśmy się na 8 miejscu , osiągając bardzo dobre wyniki. Skład naszego zespołu: Valeria 6c, Blanka, Veronica, Sara,Sandra, Zuzia, Sara. Brawo dla naszej dzielnej drużyny.

8 maja obchodziliśmy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek.
W naszej szkolnej bibliotece czeka na uczniów uśmiechnięta Pani Zosia, która chętnie doradzi wybór ciekawej lektury, opowie, zainspiruje młodego czytelnika.
Biblioteka szkolna to miejsce, w którym dzieci mogą spędzać czas pośród setek kolorowych woluminów! Wiele z nich wyeksponowanych jest tak, że witają okładkami i zachęcają potencjalnych czytelników, by po nie sięgać!
Oprócz lektur szkolnych znajdziemy tu moc ciekawych, wartościowych pozycji.
Zdradzimy Wam w sekrecie, że nauczyciele też chętnie sięgają po książki z naszej biblioteki - bo miło jest wrócić do opowieści, które czytało się w dzieciństwie:)

Wczoraj odbyła się dyskoteka szkolna dla uczniów klas 4-7. Wszyscy świetnie się bawiliśmy przy muzyce puszczanej przez Pana Mariusza! 🎤🥁🎵🎶🎧🎷🎺🪇🎸

Diliara z klasy 4c jest bardzo uzdolniona muzycznie. Ostatnim czasem zajęła bardzo wysokie miejsca w trzech międzynarodowych konkursach muzycznych w grze na harfie:
1 miejsce w konkursie „Akordy Khortytsa”
4 miejsce w konkursie „Glowing Harp”, wyróżnienie za muzykalność
Grand Prix w konkursie „Global Art”

Gratulujemy i życzymy dalszych muzycznych sukcesów! 🎵🎷🎺🥁🎶