
10 września 1 c utrwaliła zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Nauczyliśmy się wierszyka p. W. Chotomskiej i obejrzeliśmy film edukacyjny.
10 czerwca nasi zerówkowicze wykonali swoje pierwsze prace plastyczne według instrukcji:



Klasa 1a bardzo stęskniła się za sobą, wspólnymi zabawami i grami. Pierwszy tydzień spędzili w świetlicy bardzo twórczo:



Rozpoczęliśmy zajęcia doświadczalne w naszej Warsztatowni. Dzieci stęsknione i bardzo chętne do roli młodych naukowców!



Debeściaki rozpoczęły swoją przygodę z przyrodą. Do jej poznawania służą nam wszystkie zmysły. 7 września skupiliśmy się głównie na smaku, który sprawdziliśmy doświadczalnie ![]()




Szanowni Państwo!
9 września odbędzie się w naszej szkole konkurs "Świetlik". Wszystkie dzieci, które zapisały się na marcowy termin będą pisać test w swoich klasach pod opieką nauczycieli podczas lekcji. Życzymy powodzenia!
Małgorzata Onasch
szkolna koordynatorka konkursu
4 września klasa IIb długo rozmawiała o emocjach. Tych, które towarzyszyły nam podczas izolacji i tych, które są z nami teraz. Nazwaliśmy wszystkie uczucia. Sytuacje, które im towarzyszą schowaliśmy do słoików
Mieliśmy też okazje odegrać różne emocje, świetnie się przy tym bawiąc. Materiały wykorzystane podczas lekcji pochodzą z Kreatywnej Pedagogiki.








