W świetlicy SP 53 nie ma nudy!

W klasie 2b mamy doskonałych ogrodników. Samodzielnie zasadzili wrzosy, dosypali nawozu i świeżej ziemi oraz podlali roślinki. Zawodowcy!

W klasie 1a powstały piękne jesienne drzewa:

W 1a poznajemy litery na wiele sposobów:

Nasi zdolni siódmoklasiści wykonali modele rzeźby polodowcowej:

5 października powstały dynie z chrupek kukurydzianych w klasie 2b. Jesień w pełni 🍁🍂

Emocje, radość, satysfakcja oraz współpraca i samodzielność zgodnie z założeniami daltońskimi. Nauka przez zabawę 🙂

2 października w klasie 2A pani pedagog przeprowadziła pogadankę na temat mocnych stron uczniów, wzajemnego szacunku i tolerancji.Dziękujemy 🙂

Podkategorie