6 września naukowcy z Ib rozpoczęli eksperymenty! Na początek badaliśmy ciężar właściwy cieczy. Za trudne dla pierwszoklasistów? Nic bardziej mylnego!



5 września klasie 1c towarzyszył fasolowy zawrót głowy😁 Była praca na zbiorach oraz układanie po śladzie. Tu wymagana była koncentracja i dobry chwyt.


W klasie OA wspominaliśmy 4 września wakacje. W radosnych nastrojach spędziliśmy czas na podwórku, wykorzystując słoneczne chwile.


Plan boiska w skali 1:1000 wykonany metodą krokową. Tegoroczną przygodę z geografią klasa 6 zaczęła od zajęć terenowych.


Klasa 2 b potwierdza gotowość do podjęcia nauki w klasie drugiej, pozdrawiamy!









