Rodzice!

Informujemy, iż do końca roku kalendarzowego, tj. 2019, panie: logopeda Marzena Kitłowska - Kurpiel i psycholog Joanna Bożek, będą przeprowadzać testy uwagi słuchowej i lateralizacji metodą Tomatisa. Z początkiem roku 2020 dyrektor szkoły będzie ubiegać się o środki umożliwiające prowadzenie terapii.
Jest to program stymulacji słuchowej mający na celu przezwyciężenie zaburzeń uwagi słuchowej i poprawę umiejętności komunikacji. Celem tej metody jest wspieranie funkcji ucha, dzięki czemu następuje poprawa koncentracji, zdolności komunikacji- poprawa zachowań społecznych, jakości uczenia się, rozwijanie zdolności nauki języków obcych, zwiększanie kreatywności.
Zainteresowanych rodziców prosimy o zgłaszanie dzieci do wychowawców klas. Po konsultacji z rodzicem lub/i dokumentacji poradni uczeń zostanie zakwalifikowany do badań przesiewowych.

Facebook

Instagram

 

Partnerzy szkoły

 

BIP

Our website is protected by DMC Firewall!