W ramach innowacji pedagogicznej „Budujemy mosty”, realizowanej w naszej zerówce, zorganizowaliśmy wyjątkowe śniadanie integracyjne. Do wspólnego stołu zaprosiliśmy nasze koleżanki i kolegów z klasy 1 SP nr 49.
Spotkanie było doskonałą okazją do budowania relacji, rozwijania otwartości oraz wzajemnego poznawania się. Dzieci z zerówki z ogromną radością i zaangażowaniem przyjęły swoich gości, dbając o miłą i serdeczną atmosferę.
Szczególnym momentem było wręczenie własnoręcznie przygotowanych prezentów, które sprawiły wiele radości naszym gościom. To był piękny przykład tego, jak można budować mosty – pełne życzliwości, empatii i współpracy. 
 
 
Nasz uczeń, Mateusz Winnik z klasy VII B odniósł kolejny sukces!
W Grand Prix Polski w Olsztynie - Aquathlon - zajął 3 miejsce🥉
Ogromne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów!

OPŁATA ZA OBIADY ZA M-C KWIECIEŃ

102,00 PLN


PŁATNE OD 01.04.2026 DO 10.04.2026 ROKU

 

 

NUMER KONTA ZSO NR 6

PKO BP NR 64 1440 1026 0000 0000 1252 2347

 

W PRZYPADKU DZIECI, KTÓRE MAJĄ ODLICZENIA Z TYTUŁU ODPISÓW

PROSIMY O USTALENIE KWOTY DO ZAPŁATY TELEFONICZNIE Z

SEKRETARIATEM SZKOŁY!

 

W klasie 2b odbyły się zajęcia poprowadzone przez pedagoga szkolnego na temat relacji rówieśniczych.
Uczniowie określali jakie cechy posiada osoba wspierająca, a jakie osoba, która krzywdzi. Rozmawialiśmy o tym, co możemy zrobić, aby relacje między uczniami były poprawne i jak powinniśmy wobec siebie postępować na co dzień.
 
 
Zapraszamy uczennice i uczniów klas 0-3 do szkolnego konkursu recytatorskiego.
Szczegóły w regulaminie poniżej.

Regulamin konkursu recytatorskiego.pdf

Klasa 3a z zaangażowaniem wykonywała ozdoby na nasz szkolny kiermasz, ale największą radość sprawiły dzieciom zakupy na tymże kiermaszu! 🐣

 

 

Podkategorie