"Życie na łące" - czwartoklasiści sprawdzali dziś, jakie bezkręgowce można znaleźć w okolicach szkoły. Pod lupą sprawdzili budowę znalezionych owadów oraz sprawdzili informacje na ich temat w internecie.







Klasa 6a odbyła ostatnie zajęcia edukacyjne na basenie. Wszyscy nauczyli się pływać, brawo za chęci i zaangażowanie! Dziękujemy Panu kierowcy za bezpieczny transport na lekcję pływania.



Zeróweczka świętowała Dzień Dziecka na plaży miejskiej. Jaki to był fajny dzień... pogoda dopisała, humory również, zabawa była przednia, a na koniec pyszne lody![]()











