Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 53 przyjmie do pracy na stanowisku nauczyciela świetlicy, w pełnym wymiarze godzin.
CV oraz listy motywacyjne prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Przygotowanie do pisania nie zawsze musi oznaczać mozolne rysowanie szlaczków. 20 września klasa OB trenowała paluszki i rączki:



Taki poranny rozruch tylko w naszej szkole! Pokaz i wspólne tańce że szkółką tańca "Szczepan".


Uczniowie klasy 2a pracują nad utrzymaniem ładu, porządku i ciszy w sali lekcyjnej, dlatego stworzyli kodeks dobrego zachowania . No cóż po wakacjach jesteśmy rozgadani...

19 września obchodzimy Dzień Emotikona. My dorośli wiemy, jak trudno jest nam wyrazić uczucia. Uczniowie 2a postanowili za pomocą Emotikonki pokazać swój nastrój.


18 września klasa OA i OB miały przyjemność uczestniczyć w akcji "Gdynia Dzieciom" w ramach Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Jutro przed nami kolejny seans. Czekamy z niecierpliwością !





18 września klasy 1a,1b,1c i 1d-SP49 odwiedziły Oceanarium. Byliśmy na warsztatach pt.” Niezwykłe zwierzęta morskie”. Poznaliśmy kilkanaście gatunków zwierząt żyjących w morzach i oceanach, których wygląd i zachowania mogą zaskoczyć. Dowiedzieliśmy się, który rekin jest niegroźny, czy ślimak może zabić i wiele innych ciekawych rzeczy. Obserwowaliśmy pod mikroskopem rozgwiazdy i konika morskiego. Wypełnialiśmy karty pracy a przede wszystkim dobrze się bawiliśmy .W drodze powrotnej do szkoły , zgodnie z naszą wycieczkową tradycją wstąpiliśmy na nasz ulubiony plac zabaw.





