Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 53 przyjmie do pracy na stanowisku nauczyciela świetlicy, w pełnym wymiarze godzin.

CV oraz listy motywacyjne prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Układanie i odczytywanie rytmów według własnych pomysłów to świetna zabawa! :) OA

Przygotowanie do pisania nie zawsze musi oznaczać mozolne rysowanie szlaczków. 20 września klasa OB trenowała paluszki i rączki:

Taki poranny rozruch tylko w naszej szkole! Pokaz i wspólne tańce że szkółką tańca "Szczepan".

Uczniowie klasy 2a pracują nad utrzymaniem ładu, porządku i ciszy w sali lekcyjnej, dlatego stworzyli kodeks dobrego zachowania . No cóż po wakacjach jesteśmy rozgadani...

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie

19 września obchodzimy Dzień Emotikona. My dorośli wiemy, jak trudno jest nam wyrazić uczucia. Uczniowie 2a postanowili za pomocą Emotikonki pokazać swój nastrój.

18 września klasa OA i OB miały  przyjemność uczestniczyć w akcji "Gdynia Dzieciom" w ramach Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Jutro przed nami kolejny seans. Czekamy z niecierpliwością !

18 września klasy 1a,1b,1c i 1d-SP49 odwiedziły Oceanarium. Byliśmy na warsztatach pt.” Niezwykłe zwierzęta morskie”. Poznaliśmy kilkanaście gatunków zwierząt żyjących w morzach i oceanach, których wygląd i zachowania mogą zaskoczyć. Dowiedzieliśmy się, który rekin jest niegroźny, czy ślimak może zabić i wiele innych ciekawych rzeczy. Obserwowaliśmy pod mikroskopem rozgwiazdy i konika morskiego. Wypełnialiśmy karty pracy a przede wszystkim dobrze się bawiliśmy .W drodze powrotnej do szkoły , zgodnie z naszą wycieczkową tradycją wstąpiliśmy na nasz ulubiony plac zabaw.

 

Podkategorie