W poniedziałek 25 lutego - tuż po feriach zimowych - musieliśmy rozruszać główki i rączki :)



UWAGA!
Przypominamy o wpłatach za marcowe obiady, kwotę 73,50zł prosimy wpłacać na rachunek bankowy w dniach 25-28 lutego. Dokładne dane do wpłat dostępne w zakładce obiady.
Dziękujemy.

Wszystkim życzymy wspaniałych i bezpiecznych ferii .... i chociaż odrobiny śniegu!
Do zobaczenia 25 lutego!
7 lutego mieliśmy ogromną przyjemność gościć pięciolatki z Przedszkola nr 22. Wspólne zajęcia kreatywne przyniosły nam mnóstwo radości!


8 lutego klasa OA odwiedziła bibliotekę na Wzgórzu Św. Maksymiliana. Brała udział w lekcji bibliotecznej. Niektóre dzieci planują wrócić tutaj w najbliższym czasie i założyć swoją pierwszą kartę biblioteczną.


17 lutego - w czasie ferii zimowych - świętujemy Dzień Kota, w związku z tym nasze pierwszaki przeniosły świętowanie na 8 lutego :)

W piątek 8 lutego odbyło się kolejne spotkanie w ramach szkolnego kółka eksperymentów. Tym razem odbyły się pod hasłem "Kuchnia czy laboratorium?". Korzystając tylko ze składników, które znajdziemy w każdej kuchni - octu, sody oczyszczonej i oleju - wyczarowaliśmy piękne "lampy lawy".





