Gratulacje dla Oli z 1b za III miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną!

15 marca odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika. Nauczycielka biblioteki - p. Basia Kadelska wraz z uczennicami klasy V przygotowały krótkie przedstawienie pełne zagadek związanych ze znanymi baśniami i bajkami. Zerówkowicze bez problemu odgadli, o jakich bajkowych postaciach mówiły dziewczynki. Następnie pani Basia pasowała uczniów klas OA i OB na czytelników i przedstawiła im najważniejsze zasady korzystania z naszej biblioteki. Dziękujemy za piękną uroczystość!




"Sztuczki ze światłem" - pod tym hasłem w piątek 15 marca odbyły się świetlicowe zajęcia doświadczalne dla 1b i 1c. Przy okazji poznaliśmy właściwości i skład powietrza.


Nasi uczniowie doskonale wiedzą, jak zdrowo żyć. Podzielą się tą wiedzą z innymi dzięki własnoręcznie wykonanym lapbookom. Na zajęciach, jak zawsze wesoło i kolorowo!


14 marca klasa 0b zamieniła salę lekcyjną na warsztatownię. Już wiemy, jak nadmuchać balony dwutlenkiem węgla.








