Klasa 0 B andrzejki spędziła w magicznym miejscu - Teatrze Muzycznym. Zaglądaliśmy w miejsca, do których nie wszyscy mogą wejść. Poznaliśmy sekretne przejścia i niektóre tajemnice teatru. Było czarodziejsko !


 
 
 
 
 

2 grudnia w klasie IA pojawiły się nowe pomoce dydaktyczne i z zapałem dzieciaki ruszyły do pracy!

I nasza pani psycholog w akcji!

27 listopada klasa 3a przypomniała sobie tradycyjne wróżby i świetnie się bawiła :)

 

Andrzejki, wróżby i tradycje- wiele nowych informacji w 0A. Czy osoba z duża bańka mydlaną będzie mieć najwięcej szczęścia? Czy spełnia się przepowiednie z fusów herbaty? Zobaczymy...

27 listopada klasa IIC rozpoczęła przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia kulinarnie:

Drodzy Rodzice!

Przypominamy, że w dniu 30 listopada upływa termin wpłat za obiady za miesiąc grudzień.

 

Podkategorie