Dwa wykłady, dwie grupy studentów, wykładowcy i wpisy do indeksów. Uniwersytet Dziecięcy wystartował! Dziękujemy za cudowny czas dzisiaj. Do zobaczenia na majowym zjeździe! Jeszcze raz przesyłamy ogromne podziękowania Rada Dzielnicy Wzgórze za sfinansowanie naszego pomysłu ![]()






Mogliśmy być tam, gdzie zwykle się nie wchodzi- pokój projekcyjny, scena, pomieszczenie szkoły filmowej, plan filmowy… Dowiedzieliśmy się jak budowane było Centrum Filmowe i zobaczyliśmy baaaaardzo stary projektor. Tyle emocji w 2B ![]()





Serdecznie zapraszamy na kiermasz wielkanocny, który odbędzie się 12 i 13 kwietnia w naszej szkole ( przy szatni). Do kupienia wspaniałe ozdoby wykonane przez naszych uczniów
Zapraszamy! ![]()









