Kolejny sukces w konkursie międzyszkolnym! Julka zajęła I miejsce![]()
![]()
Jesteśmy bardzo dumni!!!

Wycieczka klas 2A i 2 B na farmie strusi w Kniewie. Integracja, wiedza i super zabawa
Nawet pogoda była dla nas łaskawa



Ogólnopolski Tydzień "dajMy uśmiech" dobiegł końca jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby dawać radość innym każdego dnia.
Dzielmy się radością i uśmiechem z kim tylko się da![]()
![]()


Najważniejszym środowiskiem społecznym w młodszym wieku szkolnym jest klasa szkolna, w obrębie której zachodzą rozmaite relacje. :)









