Dzisiaj, właśnie w Walentynki klasa 1a wybrała się na warsztaty robienia pizzy do Bistro Szama. Własnoręcznie zrobiona pizza to najlepsza pizza! Wszystkim polecamy taką zabawę

Świetlica "Jedenastka " w nowej odsłonie już czeka na naszych uczniów, a na korytarzach zrobiło się "literkowo".

Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice.
Przed nami dwa tygodnie wyczekanych zimowych ferii.

Życzymy Wam wesołej i bezpiecznej zabawy, kreatywnie spędzonego czasu oraz miejsca na błogie leniuchowanie!

Widzimy się 12 lutego -pełni energii i stęsknieni za szkołą!

Wspaniałego czasu - ekipa PP🩵

Podkategorie