Świętując Dzień Ziemi i pamiętając o jej ochronie uczniowie kl. 2 c wykonali zabawki z materiałów przeznaczonych na recykling.
a jak świetnie można się nimi bawić! ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()



Kolejny turniej piłkarski- dziś zmierzyliśmy się na boiskach Arki. Chłopaki dali czadu i zajęli ostatecznie 3 miejsce w turnieju!
Brawo!![]()



Zapraszamy do oglądania relacji filmowej z wycieczki klasy 4c do Adventure Park. Zachęcamy do subskrybowania kanału YouTube naszej szkolnej telewizji! ![]()
![]()
![]()
https://www.youtube.com/watch?v=puQVA02iiz4
"Komunikacja w sytuacjach trudnych i konfliktowych" - dziś Radę Pedagogicznej naszej szkoły szkoli Gdyński Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli










