


W lutym obchodzono Dzień Bezpiecznego Internetu. Jest to bardzo ważny dzień dla wszystkich użytkowników telefonów komórkowych, tabletów i komputerów. Dzisiaj po narzędzia multimedialne sięgają już najmłodsi. Mieliśmy ogromną przyjemność gościć przedszkolaków z Przedszkola nr 19, Przedszkola nr 22 i Przedszkola nr 24 na zajęciach dotyczących bezpiecznego korzystania z sieci oraz gry na telefonach i komputerach. Nauczyliśmy naszych gości:
- jakich danych nigdy nie ujawniać w Internecie
- o czym zawsze należy powiadamiać Rodziców
- jakie gry i zabawy edukacyjne możemy odnaleźć w sieci
- ile czasu możemy poświęcić dziennie na gry komputerowe
Bardzo dziękujemy za wspólną naukę i zabawę! A Nauczycielom dziękujemy, że przyjęli zaproszenie i odwiedzili naszą szkołę ze swoimi grupami!
Bardzo dziękujemy portalowi Młoda Gdynia za zainteresowanie naszą ofertą, zapraszamy do czytania: http://mlodagdynia.pl/czytaj/w-szkole/20745.
Z przyjemnością informujemy, że dwie panie projektantki: Agnieszka Brzezińska i Karolina Majewska, które od wielu lat prowadzą bloga o dobrym wzornictwie dla najmłodszych doceniły nasze pomysły. O naszych przygotowaniach do uruchomienia nowej Szkoły Podstawowej nr 53 piszą tutaj. Dziękujemy!!!
A my już niedługo zaprezentujemy wyremontowane sale na naszej stronie i w mediach społecznościowych.


PROSIMY O DOKONYWANIE WPŁAT ZA POSIŁKI
OPŁATA ZA OBIADY ZA MIESIĄC
CZERWIEC
PŁATNA OD 11.06.2026 DO 19.06.2026 ROKU
Z UWAGI NA OSTATNIĄ WPŁATĘ W ROKU SZKOLNYM 2025/2026
PROSIMY O USTALENIE WYMAGANEJ KWOTY
TELEFONICZNIE Z SEKRETARIATEM SZKOŁY!
NUMER KONTA ZSO NR 6
PKO BP NR 64 1440 1026 0000 0000 1252 2347

Serdecznie witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 53 w Gdyni. Wszystkie informacje dotyczące oferty i funkcjonowania szkoły pojawią się już niebawem. Serdecznie zapraszamy!



