Pieluszki jednorazowe i woda.... Śnieg naszej produkcji. 18 grudnia w zeróweczkach była super zabawa, a przy okazji dowiedzieliśmy się, na czym polega higroskopijność. Nauka przez zabawę!

 

17 grudnia zerówki mistrzowsko wykorzystały snieg, mimo że napadało go naprawdę niewiele :)

 

15 grudnia odbyła się gala plebiscytu edukacyjnego Nauczyciel Na Medal i Szkoła Na Medal, który organizuje Dziennik Bałtycki. Dziękujemy rodzicom, uczniom, absolwentom za zaufanie, dobrą atmosferę, współpracę i okazaną sympatię.

Podczas zajęć świetlicowych - grupowe zajęcia logopedyczne, czyli nauka przez zabawę:

12 grudnia klasa V na lekcji geografii tworzyła w grupach makiety Pobrzeża Słowińskiego. Kreatywności i zaangażowania piątoklasistom odmówić nie można! Brawo!

Brawo MARIKA!
10 grudnia  w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbył się spektakl "Kraina Dziadka do Orzechów" wystawiany przez młodych artystów MDK, wśród nich naszą Marikę z klasy OB. Jesteśmy dumni!

Podkategorie