29 listopada pierwszoklasiści wspólnie świętowali Andrzejki. Było mnóstwo wróżb i dobrej zabawy! Już wiemy, kto z nas będzie sławny i bogaty ;)




28 listopada klasa Oa poznała przyprawy z różnych stron świata. Czosnek się nie spodobał ;)

Nasza ekipa warsztatowa z 28 listopada : TUMBO POMAGA. Dziecięca mądrość i wrażliwość - bezcenne!



Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła dołączyła do akcji Fundacji "Dbam o mój zasięg". Kartki świąteczne już są w szkole. Przed Bożym Narodzeniem trafią do adresatów.
28 listopada klasa 1b nauczyła się, jak zaprogramować kotka, żeby wspinał się na drzewo czy delfina, żeby nauczył się skakać. Przygoda z programowaniem rozpoczęta!


Z przyjemnością informujemy, że Samorząd Uczniowski naszej szkoły dołączył do akcji "Góra Grosza". Grosiki prosimy zostawiać u wychowawców:)

W 0A chociaż mamy tylko 6 lat- umiemy rozmawiać o naszych uczuciach i emocjach. Wiemy do kogo zwrócić się w ciężkich chwilach, a wszystko dzięki programowi „Tumbo pomaga”.





