Wczoraj na zajęciach Flo-plastycznych uczyliśmy się tworzyć kompozycje z suszonych kwiatów przy użyciu gąbki florystycznej ![]()
![]()
![]()



Wczoraj w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Europie.
Pięć drużyn sprawdzało swoją wiedzą z zakresu geografii, historii, tradycyjnych potraw czy też architektury takich krajów jak Hiszpania
, Holandia
i Wielka Brytania
. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za przybycie!



Dziewczęta z naszej szkoły startowały w Mistrzostwach Gdyni w lekkiej atletyce. Uplasowaliśmy się na 8 miejscu , osiągając bardzo dobre wyniki. Skład naszego zespołu: Valeria 6c, Blanka, Veronica, Sara,Sandra, Zuzia, Sara. Brawo dla naszej dzielnej drużyny.





Wczoraj odbyła się dyskoteka szkolna dla uczniów klas 4-7. Wszyscy świetnie się bawiliśmy przy muzyce puszczanej przez Pana Mariusza! ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()










