W czwartek klasy 1nb oraz 1a wybrały się na wycieczkę do Ośrodka Hipoterapii w Kolibkach
Czekało na nas wiele atrakcji, m.in. czyszczenie i karmienie koni
To był cudowny dzień!
 
 
 
 
Nasi uczniowie czują już nadchodzące wakacje a i nam udziela się ich nastrój 😎
Życzymy Wam dużo uśmiechu na resztę tygodnia i podpytujemy:
kto rozpoznaje swoją pociechę? 🙂
 
 

Klasa 6a odbyła ostatnie zajęcia edukacyjne na basenie. Wszyscy nauczyli się pływać, brawo za chęci i zaangażowanie! Dziękujemy Panu kierowcy za bezpieczny transport na lekcję pływania. 

Już Odliczamy dni do wielkiego otwarcia naszej szkolnej Pracowni (nie tylko) Krawieckiej!🪡🧵
Zapełniamy szuflady materiałami, sznurkami i akcesoriami!
Będzie się szyło!'
 

Zeróweczka świętowała Dzień Dziecka na plaży miejskiej. Jaki to był fajny dzień... pogoda dopisała, humory również, zabawa była przednia, a na koniec pyszne lody🏖

To był dzień pełen wrażeń w klasie 4a i 4b - przejazd kolejką wąskotorową z Wenecji do Biskupina, zwiedzanie i poznanie historii grodu pierwszych Piastów, samodzielne wyrabianie paciorków na wzór pradawnej biżuterii oraz mnóstwo rękodzieła.

W ramach ogólnopolskiego projektu “Miłosz w szkole” na szkolnym korytarzu pojawiły się wspaniałe portrety poety. Prace wykonali uczniowie klas 4-7 na lekcji plastyki.
 
 
 
 
 

Podkategorie