

Zdobyliśmy brązowy medal w Mistrzostwach Gdyni w Bowlingu w kategorii klas 1-3. Wielkie brawa dla całej drużyny. Skład naszej reprezentacji: Nel,Helena ,Zosia, Rysiek, Ignacy i Heniek z klasy 3a.


Klasa 1 b uczestniczyła dziś w warsztatach tanecznych prowadzonych przez tatę Jerzyka- "Integracja poprzez taniec".
Wszyscy bawili się świetnie!![]()






"Życie na łące" - czwartoklasiści sprawdzali dziś, jakie bezkręgowce można znaleźć w okolicach szkoły. Pod lupą sprawdzili budowę znalezionych owadów oraz sprawdzili informacje na ich temat w internecie.










