"Ulica szkolna" oficjalnie otwarta ! Projekt Asphaltart, w który zaangażowanych było ponad 70 naszych uczniów dziś zakończyliśmy uroczystym przecinaniem wstęgi i festynem. Dziękujemy Panu Adamowi Chylińskiemu za pomysł, który już na początku wydał nam się nieco szalony😉, Pani Barbarze Marchwickiej za ogromny wkład merytoryczny . Dziękujemy Gościom za zaszczycenie dzisiejszej uroczystości. Mamy to💪
 
 
 
 
 
 
 

W szkolnej pracowni fotograficznej trwają pierwsze testy. Wszystkich chętnych uczniów klas starszych zaprosimy niebawem na pierwsze warsztaty fotograficzne metodą analogową 📸🎞️📷🎥

Szanowni Państwo,
Pragniemy poznać Wasze zdanie i wykorzystać wnioski z ankiety podczas tworzenia programu profilaktyczno-wychowawczego na nowy rok szkolny - prosimy o wypełnienie ankiety, która czeka na Was w wiadomości w dzienniku Librus.
Link do ankiety będzie aktywny do końca tygodnia (13.09.24r.)
Dziękujemy!
 
Pierwsze dni września w zerówce, czyli początek wielkiej szkolnej przygody.
Wspólnie się bawimy, poznajemy, a także korzystamy z boiska i ze słońca!
Zerówkowicze, cieszymy się, że jesteście z nami!!!!
 
 
 

Już we wtorek wielkie otwarcie przyszkolnego muralu. Zobaczcie jak wygląda dzisiaj nasza przestrzeń szkolna z perspektywy "lotu ptaka".

 

Fotorelacja z dzisiejszych zajęć plastycznych.
Uczniowie z klasy 6a SP53 i 7 nb SPN 49 wykonali przed szkołą mural na asfalcie. To jest ich,, kolorowy wkład "w pracę nad poprawą bezpieczeństwa przed szkołą. 🌈

Podkategorie