Zapraszamy do oglądania relacji filmowej przygotowanej przez Telewizję Uczniowską z wtorkowego otwarcia „Ulicy Szkolnej” i muralu poziomego. Jak zawsze zapraszamy do subskrybowania kanału YouTube z materiałami przygotowanymi przez młodych dziennikarzy z klas piątych.
Dzisiaj klasę 4b odwiedziły Panie psycholog i pedagog, aby porozmawiać z uczniami na temat tego, jak czują się w czwartej klasie. Co im się podoba a co trochę mniej, co lubią i jakie mają oczekiwania i pomysły.



![]()


Zajęcia plastyczne klas 0 i 2a, bo warto się integrować i wzajemnie wspierać!



Zapraszamy do zapoznania się z artykułem o naszej szkolnej telewizji na stronie
Jesteśmy bardzo dumni z naszych młodych dziennikarzy i niezastąpionego Pana Mariusza Kowalczyka!













