W ostatni weekend POLA z klasy 5a zajęła 1 miejsce w deblu i 2 w singlu na turnieju w Szczecinku u12 w tenisie ziemnym. Gratulujemy!!!

 

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-8 do włączenia się w akcję szkolnego wolontariatu 🙂
Na chętne osoby czekamy w poniedziałek o 12:25 w sali 36.
Dzień Kropki w zerówce.
Poznaliśmy historię o dziewczynce Vashti, która odkryła swój talent. Braliśmy udział w zabawach związanych z kropkami . Rozwijaliśmy kreatywność, myślenie matematyczne i spostrzegawczość.
 
Pierwsze spotkanie Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Wolontariatu za nami ❤️
Już niebawem wybory na przewodniczącego SU, trzymamy kciuki 💪
 

Ekipa szkolnej telewizji uczestniczy dziś w inauguracji nowego roku „Gdańskich Lekcji Obywatelskich” w Europejskim Centrum Solidarności.

 

Podkategorie