Dziś w klasie 5c porozmawialiśmy o zagrożeniach płynących z nieuważnego korzystania z mediów społecznościowych, cyberprzemocy, wyłudzaniu danych.
Uczniowie mają sporą wiedzę oraz potrzebę jej zgłębiania.
Nie udało nam się wysłuchać każdej historii, dlatego jestem pewna, że wrócimy do tematu!
 
 

 

Dzień Głuchych również obchodziła świetlica- dzieci rysowały motyle dla kolegów i koleżanek, którzy dziś obchodzą swój dzień.

I młodsi i starsi - razem sprzątamy okolice naszej szkoły! 

 

Prezentujemy kolejny materiał filmowy naszej Telewizji Uczniowskiej z inauguracji „Gdańskich Lekcji Obywatelskich”, w której brali uczniowie klasy 5c i 7a należący do zespołu redakcyjnego. Uroczystość odbyła się w Europejskim Centrum Solidarności 16 września 2024.

 

 

 

Uczniowie klasy 1A fantastycznie czują się w szkole. Wspólnie "przeszli" przez zeróweczkę, znają się więc już od roku dlatego świetnie się czują we własnym towarzystwie, na szkolnych korytarzach i na podwórzu. Pomagają sobie na wzajem oraz potrafią ze sobą współpracować w swojej pięknej klasie.

Klasa 6a uczestniczyła w fantastycznej przygodzie w Adventure Park w Kolibkach. Każdy mógł sprawdzić swoją zręczność, siłę i odwagę na tyrolce i ściance wspinaczkowej. Na świeżym powietrzu, w leśnej scenerii wszyscy bawili się wspaniale! Na zakończenie wspólnie odpoczywaliśmy przy ognisku. To był dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy!

Podkategorie