Zapraszamy na naszego facebooka do obejrzenia obszernej relacji z w pierwszych otwartych Mistrzostw Gdyni w Biegach Przeszkodowych, w których nasza reprezentacja wywalczyła aż 3 medale! 

  

🎈Bierzemy udział w Kampanii Dzieciństwo bez Przemocy
- ma ona na celu przeciwdziałanie przemocy wobec dzieci w Polsce. Składają się na nią ogólnopolskie i lokalne działania edukacyjne oraz medialne, które trwać będą od 8 października do 19 listopada 2024 roku.
 
 
6b i 6c w Gdańsku na spektaklu "Hejt school musical" teatru Valldal.
 
  
 
 
 
 
 

W sobotę witamy się z Państwem relacją z wczorajszych warsztatów stolarskich z p. Piotrkiem w 2b 🪚🪛🔨 Pięknego dnia!

 

UNIWERSYTET DZIECIĘCY wystartował! Pani Agnieszka Nowicka zabrała studentów do pracowni krawieckiej, w której powstały pluszowe dynie, a pani Gosia Onasch do warsztatowni na naukowe eksperymenty🧪 . Dziękujemy Rada Dzielnicy Wzgórze za wsparcie projektu.

“Jesienny stroik w słoiku”
Świetlica szkolna zaprasza dzieci klas 0-III do udziału w konkursie plastycznym, którego celem jest stworzenie dekoracji inspirowanej różnorodnością barw i darów jesieni.
 
REGULAMIN KONKURSU:
Przedmiotem konkursu jest utworzenie stroika z wykorzystaniem szklanego słoika.
 
CELE KONKURSU:
● rozbudzenie wyobraźni oraz poczucia estetyki;
● rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi;
● promowanie twórczości dziecięcej;
● rozwijanie pracy twórczej
● zachęcenie do obserwacji przyrody jesienią.
 
WARUNKI UCZESTNICTWA:
● konkurs jest przeznaczony dla dzieci z klas 0 - 3;
● każdy uczestnik może dostarczyć tylko jedną pracę wykonaną samodzielnie;
● format pracy - praca przestrzenna w formie stroika;
● technika wykonania pracy: praca powinna być wykonana z materiałów naturalnych, pochodzenia przyrodniczego ściśle związanych z jesienią;
● do każdej pracy powinna być dołączona metryczka: imię i nazwisko, wiek, klasa;
● do pracy należy dodać zgodę rodzica na udział w konkursie oraz na wykorzystanie danych osobowych dziecka.
 
CZAS TRWANIA KONKURSU:
● 17.10.2024 r. – 30.10.2024 r.
● prace należy dostarczyć do świetlicy w sali 11.
● ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi 30 października 2024 r.
● Świetlica zorganizuje wernisaż i wystawę wybranych prac.
 
KRYTERIA OCENY:
● Estetyka oraz pomysłowość wykonanych prac;
● Samodzielność wykonania;
● Zgodność pracy z tematem;
● Walory artystyczne jak: kompozycja, gama kolorystyczna, technika wykonanie
● Nagrodzone prace wybierze jury wybrane przez organizatorów konkursu.
 
Organizator konkursu: Monika Syrokwarz, Anastasiia Młyńska, Piotr Kuciński

Podkategorie