W piątek w każdej klasie odbyły się świąteczne spotkania klasowe. Było dużo radości, pysznego jedzenia, gier, prezentów, świątecznych filmów i śpiewania kolęd!
Zeróweczka z prezentami:

Klasa 1a:

Klasa 2a:

Klasa 3a:
Klasa 3b:

Klasa 5b:

W naszej szkole poezja unosiła się w powietrzu niczym zimowy oddech – delikatna, a jednocześnie przenikliwa. 17 grudnia uczniowie zgromadzili się, by recytować utwory Czesława Miłosza, które poruszały dusze i skłaniały do refleksji. Wieczorek poetycki stał się przystanią dla wielbicieli liryki, subtelnych brzmień i magii słowa, łącząc w sobie pasję, sztukę i wspólną wrażliwość.







Dziś na zajęciach Flo-plastycznych poznaliśmy zapach nagietka, róży, bławatka, kocanki i jaśminu.
Stworzyliśmy pachnące kompozycję zamknięte w buteleczkach. ![]()


Dziś nasi uczniowie rywalizowali w zawodach w dwa ognie, godnie reprezentując naszą szkołę. Drużyna dziewcząt zajęła IV miejsce, natomiast drużyna chłopców, po emocjonującej końcówce pełnej różnorodnych zwrotów akcji, wywalczyła II miejsce ![]()
. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom!









