Przywołujemy zimę!
Praca plastyczna w klasie 1a - propozycja wg filmu instruktażowego, jednak pomysł i wykonanie wg wyobraźni uczniów.


W zerówce dzieci miały wyjątkową okazję wykazać aby z wykorzystaniem resztek śniegu wspólnie ulepić bałwany. Zabawa była fantastyczna, a dzieci pełne radości i zaangażowania!


Dziś prezentujemy drugi wywiad świąteczny zrealizowany przez naszą szkolną telewizję uczniowską. O świętach i edukacji mówiła Pani Oktawia Gorzeńska, wiceprezydentka Gdyni. ![]()
![]()
Przedstawiamy dziś pierwszy z wywiadów świątecznych zrealizowanych przez naszą telewizję szkolną „Archiwum SP 53”. Na pytania uczniów odpowiadał Pan Grzegorz Kryger- Pomorski Kurator Oświaty. ![]()
![]()
Pani Natalia - szefowa kuchni:
Pani Kasia - sekretarka szkolna:
Podczas spotkania świątecznego klasa 5c znalazła również czas na wspólne śpiewanie piosenek świątecznych przy akompaniamencie pianina. ![]()




