

Noworoczne spotkanie Samorządu Uczniowskiego - jak zwykle twórczo, kreatywnie i z burzą pomysłów na nowy rok ![]()



Gdy śniegu na dworze coraz mniej, pierwszoklasiści z 1B zrobili sobie własny na kółku eksperymentów ![]()


Klasa 1b podczas zajęć świetlicowych wykonała sylwestrową pracę plastyczną, poznając zwyczaje witania Nowego Roku ![]()


Klasa 3a odwiedziła Muzeum Miasta Gdyni- uczestniczyliśmy w grze " Masz wiadomość " , gdzie poznaliśmy sekrety gdyńskiego modernizmu, zwiedziliśmy wystawę " W Gdyni nie pada" i naprawdę dobrze się bawiliśmy . Na pewno tu wrócimy .









