17 stycznia ok. godziny 2 w nocy wybuchł pożar w schronisku "Dąbrówka" pod Wejherowem, którym opiekuje się organizacja OTOZ Animals. Zginęło blisko trzydzieści zwierząt, spłonął jeden pawilon, w którym były m.in. dwie kociarnie i ambulatorium. Powstały zbiórki poprzez które można wesprzeć schronisko.
W naszej szkole na Dzień Kundelka, już od siedmiu lat klasa 7a organizuje zbiórkę właśnie na rzecz tego schroniska w Dąbrówce. Postanowiliśmy i tym razem włączyć się do pomocy i wesprzeć w tych ciężkich chwilach nasze zaprzyjaźnione schronisko.
Prosimy więc naszą wspaniałą i hojną społeczność szkolną o dary w postaci dobrej karmy, środków opatrunkowych i gumowych rękawic.
Akcja będzie trwała dwa tygodnie, dary prosimy przynosić do szkoły, przy portierni znajduje się karton . Dziękujemy.
Edukacja finansowa, czyli kolejne spotkanie i warsztaty klasy 6b z pracownikami firmy @LSEG ![]()
![]()
![]()
![]()


Z przyjemnością zapraszamy na kolejny semestr Uniwersytetu Dziecięcego. W tym roku również nowość - Uniwersytet Maluszka dla młodszych dzieci w wieku 3-4 lat. Zajęcia są bezpłatne. Zapraszamy do zapisów!


Klasa 1a wybrała się do Zimowej Krainy Magii w GCF. Uczniowie mieli okazję obejrzeć bajki sprzed kilkudziesięciu lat oraz doświadczyć prawdziwej magii.



Zerówka podczas zajęć świetlicowych ćwiczy wycinanie tworząc serpentynowe węże.











