Z okazji 99 urodzin Gdyni nasi uczniowie przygotowali piękne prace plastyczne, wierszyki, laurki, prezentacje multimedialne . Serdecznie dziękujemy za kreatywność i zaangażowanie. Jesteście wspaniali![]()

A tak życzenia naszemu pięknemu miastu składa klasa 2a:
PRZYPOMINAMY O PŁATNOŚCI ZA OBIADY
ZA MIESIĄC LUTY
50,00 PLN
"Dzieci pana Astronoma" w klasie 1A. Dzięki lekturze wiemy jak to się dzieje, że kiedy u nas jest dzień to na drugiej półkuli ziemskiej jest noc? Co to jest układ słoneczny? Ile Ziemia ma księżyców? O kim się mówi, że "Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię"? Powstały piękne lapbooki i układy słoneczne.




W ubiegłym tygodniu nasz uczeń z klasy 6 wystąpił w roli eksperta od zjawiska hejtu i cyberprzemocy. Hipolit, pod okiem p.Lucyny, opowiedział koleżankom i kolegom z 3 klasy o zagrożeniach, jakie mogą czyhać w wirtualnym świecie oraz jak sobie radzić z trudnymi zachowaniami innych w stosunku do nas.












