

Uczniowie klasy 1a w lutym odwiedzili bibliotekę szkolną i wybrali sobie książkę na ferie. Teraz chętni opowiedają kolegom i koleżankom z klasy o tym co czytali. Czy wybrana pozycja ich zaciekawiła? Jeśli tak to dlaczego? Czy polecają innym przeczytać tę książkę? Czym się kierowali wybierając książkę? Takie sytuacje prowokują uczniów do formułowania wypowiedzi na dany temat, uczą umiejętności prezentacji oraz.... dodają odwagi do wystąpień przed grupą. Cała zainicjowana akcja to świetna motywacja do nauki czytania i sięgania po książki przez dzieci.


Właśnie minął pierwszy rok działalności naszej szkolnej telewizji uczniowskiej "Archiwum SP 53" w Gdyni. Na tą okoliczność przygotowaliśmy nowe intro. Dziękujemy za oglądanie nas i zapraszamy na nowe audycje po feriach zimowych. Subskrybujcie nasz kanał YouTube!








