Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z konferencji edukacyjnej „Szkoła Przyszłości” w praktyce, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 27 w Gdańsku w dniach 7-8 marca 2025 r. Film został zrealizowany przez uczniów ZSO 6.

 

https://www.youtube.com/watch?feature=shared&fbclid=IwY2xjawI_4LJleHRuA2FlbQIxMQABHQJqbcpTd5bGhn0TRfLs5BpegTqPKinGDejnSeBfqa6y2JVEGQR4UNT_Og_aem_8idqoxnIjMlr34foc4J8Ew&v=OqhPSfjl08g

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z konferencji edukacyjnej „Szkoła Przyszłości” w praktyce, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 27 w Gdańsku w dniach 7-8 marca 2025 r. Film został zrealizowany przez uczniów ZSO 6.

 

https://www.youtube.com/watch?feature=shared&fbclid=IwY2xjawI_4LJleHRuA2FlbQIxMQABHQJqbcpTd5bGhn0TRfLs5BpegTqPKinGDejnSeBfqa6y2JVEGQR4UNT_Og_aem_8idqoxnIjMlr34foc4J8Ew&v=OqhPSfjl08g

Wiosna tuż tuż... 🌷🌷
Na zajęciach Floplastycznych przygotowaliśmy serduszka z masy solnej pachnące różą, nagietkiem, bzem i lawendą 💜
 
 
Serdeczne podziękowania dla pana Piotra za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu warsztatów ☺️
 
 
 

W piątek w zerówce mieliśmy wyjątkowy dzień! Z okazji Dnia Kobiet nasza sala zamieniła się w prawdziwą salę kinową. Dzieci mogły poczuć się jak w kinie, delektując się pysznym popcornem, owocami i warzywami. Był to dzień pełen radości, w którym dzieci miały okazję wspólnie spędzić czas, bawić się i cieszyć z małych przyjemności. To była świetna okazja, by uczcić ten wyjątkowy dzień w gronie koleżanek i kolegów.

 

 

W piątek ruszył kolejny semestr Uniwersytetu Dziecięcego i nasza nowość - Uniwersytet Maluszka! Mali studenci mieli okazję działać w stolarni, odkrywać fizykę i testować bun bum rurki! Dziękujemy Rada Dzielnicy Wzgórze za wsparcie w organizacji zajęć 🙂

W piątek w świetlicy od rana ruszyły przygotowania do Dnia Kobiet 💐

Dzieci miały okazję posłuchać o słynnych w historii Kobietach, namalować Panie które ich inspirują, a także przyszykować laurki do wręczenia jutro.
 
 
 
 
W piątek szkolna telewizja uczestniczyła w dwóch konferencjach edukacyjnych na terenie Gdańska- „Szkoła przyszłości” w SP nr 27 oraz w konferencji uczniowskiej dotyczącej praw człowieka na Wydziale Prawa Uniwersytetu Gdańskiego. Udało nam się również przeprowadzić krótki wywiad z panem Tomaszem Sekielskim, który docenił pracę dziennikarską naszych uczniów.
 
 
 
 
 
A oto efekty pracy młodych dziennikarza i ich opiekuna Pana Mariusza:
 
  
<center/p>

Podkategorie