Pani pedagog podczas spotkania z uczniem miała okazję podziwiać autorskie karty kolekcjonerskie. Chłopiec zaprezentował swój wspaniały talent plastyczny, co było przyczynkiem do rozmowy na temat zainteresowań i wyboru zawodu w przyszłości.

Klasa 2a pokazuje, że czytanie jest fajne! Dziś rozpoczęliśmy akcję czytania metodą bostońską. Mamy nadzieję, że dzięki temu zbudujemy czytającą społeczność klasową, a czytanie ulubionych lektur będzie zawsze przyjemne!

Przypominamy, że jeszcze tylko do 17 marca można zgłaszać swój udział w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego ,,Panda".

Już nie zima ... ale jeszcze nie wiosna.... przebiśniegi w klasie 1A.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Klasa 7b Dzień kobiet świętowała na ściance wspinaczkowej MONO- świetna zabawa, adrenalina, sprawdzanie i pokonywanie swoich możliwości 💪
 
 

Z okazji Dnia Kobiet klasa 2a brała udział w przedstawieniu pt. "Rysiek ma Rysia " w Konsulacie Kultury

 

Podkategorie