Dziękujemy za odwiedziny na Dniu Otwartym naszych obu szkół. Dziękujemy za miłe słowa, pomysły na współpracę i dobrą zabawę. Naprawdę magiczny czas
Zapraszamy do naszej szkoły!!








Małymi kroczkami nadchodzi wiosna - w 5a zaczynamy dział o roślinach i na początek założyliśmy własną hodowlę. Kto wie, co z tego wyrośnie? ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()


Małymi kroczkami nadchodzi wiosna - w 5a zaczynamy dział o roślinach i na początek założyliśmy własną hodowlę. Kto wie, co z tego wyrośnie? ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()


Małymi kroczkami nadchodzi wiosna - w 5a zaczynamy dział o roślinach i na początek założyliśmy własną hodowlę. Kto wie, co z tego wyrośnie? ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()


Małymi kroczkami nadchodzi wiosna - w 5a zaczynamy dział o roślinach i na początek założyliśmy własną hodowlę. Kto wie, co z tego wyrośnie? ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()


11 marca odbył się 4. Dzielnicowy Turniej Zerówek, a nasza drużyna wywalczyła fantastyczne 2. miejsce!
Wszyscy spisali się na medal, pokazując ogromne zaangażowanie i sportowego ducha. ![]()
Doping był niesamowity, cała drużyna czuła Wasze wsparcie! Dziękujemy również mamie Artura za pomoc w przygotowaniu wspólnych koszulek. Brawo dla wszystkich zerówkowiczów – każdy z Was dał z siebie wszystko! Czekamy na kolejne wyzwania i nowe sukcesy!






