

Nasi uczniowie bardzo chętnie biorą udział w wielu konkursach i zdobywają punktowane miejsca
jesteśmy z Was dumni - 3a!



Uczniowie 2b chętnie biorą udział w konkursach szkolnych, międzyszkolnych i ogólnopolskich i mają już swoje pierwsze sukcesy. ![]()
![]()

W świetlicy zerówka poczuła wiosnę. Przyleciały do nas chyba wszystkie bociany!![]()





Jesteśmy ogromnie dumni!!! Wojtek Puch zajął 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie matematycznym Leon. W pierwszej dziesiątce znalazła się jeszcze wyjątkowa grupa naszych uczennic i uczniów: Piotrek G., Basia G., Henio S., Marianka S., Gucio R. oraz Leon K. Gratulacje ![]()






