Dzieci z naszej zerówki tworzyły piękne, wiosenne hiacynty, wykorzystując elementy techniki quillingu – zwijania i formowania pasków papieru. Z dużym zaangażowaniem skręcały kolorowe spiralki, tworząc kwiaty pełne lekkości i uroku. Przy okazji rozwijały swoją kreatywność oraz doskonaliły zdolności manualne. Efekty ich pracy były zachwycające!
Takie zajęcia to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały sposób na ćwiczenie cierpliwości, precyzji i koordynacji ruchowej. Wiosna zawitała do naszej sali w pełnym rozkwicie!

Dzisiaj w klasie 6b odbyły się zajęcia na temat Standardów Ochrony Małoletnich i świadomego korzystania z internetu.

W klasie 1b odbyły się zajęcia na temat złości. Czym jest, jak ją wyrażać i jakie są sposoby na rozładowanie tej emocji.

W klasie 1 b mamy swoje 10 minut na "czytanie na dywanie"

Każdy znajduje swoją ulubioną książkę i przez parę minut żyjemy w świecie baśni i opowiadań.
 

Dzieci z zerówki wzięły udział w "Lekcji w kinie", która była poprzedzona warsztatami na temat budowania empatii, zrozumienia i relacji w klasie, które kształtują nas każdego dnia. Zakończeniem zajęć była projekcja filmu pt.:"Jak pies z kotem", który dostarczył nie tylko rozrywki, ale i wielu tematów do rozmów. To była wspaniała okazja do nauki przez film i wspólnego dzielenia się wrażeniami!

 

Klasy 1a i 2a miały przyjemność uczestniczyć w koncercie uczniów Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Gdyni. Nasi uczniowie mogli poznać i zobaczyć z bliska instrumenty muzyczne oraz posłuchać na żywo jak piękne dźwięki z nich płyną. To była ogromna przyjemność dla uszu.

Nasz uczeń Maciej M. z klasy 7a finalistą konkursu GMM. Ogromne gratulacje!!!

Na zajęciach kółka wyjątkowo nie było szycia, ale makramowanie!
Dziewczyny zaskoczyły w mig! 🪢🪢
 
 

Podkategorie