Dziś 2b była w teatrze szekspirowskim na musicalu Kosmos. Spektakl w przystępny sposób pokazał uczniom problemy współczesnego świata, przenosząc ich w świat obiektów astronomicznych. Po przedstawieniu udaliśmy się na starówkę.

Świetlica żyje już wiosną 🌸 Dziś uczniowie mieli okazję wykonać pracę z baziami wierzbowymi.

 

W świetlicy zerówka poznawała różne rodzaje aktywności i przypisywała im emocje według własnego uznania.

Kolejna wiosna, kolejne wyzwanie 💪 Rozpoczęliśmy kolejny stopień kursu polskiego języka migowego. Dziękujemy Polski Związek Głuchych Oddział Pomorski za organizację szkolenia ♥️

Dziś odbyła się kolejna edycja o puchar Tymbarku nasza reprezentacja w składzie : Stanisław Żytny , Piotr Grzankowski , Franciszek Grabowski , Tadeusz Grabowski , Henryk Nowak , Ryszard Górski, Wojciech Sulewski , Szymon Kowalski, Mieszko Stróżyk dotarli do półfinału turnieju , wielkie brawa za walkę w ogromnie trudnych warunkach nie tylko pogodowych jak i organizatorskich , Brawo chłopaki jesteśmy z was dumni .

Dotarł prezent od Rady Rodziców ! Od dziś wszystkie szkolne imprezy i uroczystości będą brzmiały zupełnie inaczej 🙂 Ogromnie dziękujemy!

Ćwiczymy paluszki... Najpierw trzeba zaplanować jak wykonać zadanie, ważna jest koordynacja ruchów, koncentracja, cierpliwość, wiara w swoje możliwości, no i chęć podjęcia kolejnej próby. Tyle ważnych spraw w prostej zabawie z kredkami w klasie 1A ✏️🖍✏️🖍✏️

Podkategorie