Ojej, co to były za warsztaty!
Dzisiaj dużo emocji i wypieki na polikach, bo projekt okazał się bardziej wymagający, niż założono 🧵🪡
ale...wszystkim dopisywały humory oraz pojawiła się wola u naszych dorosłych gości, aby podszlifować swoje umiejętności obsługi maszyny i służyć wsparciem podczas kolejnych spotkań ❤️
Dziękuję za dziś naszym cudownym wolontariuszkom!
Spokojnego weekendu i do kolejnego spotkania!
 
 
Udział klas 0a i 1a w projekcie "Gdynia na Fali" umożliwił zapoznanie się z podstawami żeglarstwa. Uczniowie poznali budowę żaglówki, zasady bezpiecznego korzystania z wody, uczyli się wiązać węzły żeglarskie oraz zwiedzili gdyńską marinę.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Udział klas 0a i 1a w projekcie "Gdynia na Fali" umożliwił zapoznanie się z podstawami żeglarstwa. Uczniowie poznali budowę żaglówki, zasady bezpiecznego korzystania z wody, uczyli się wiązać węzły żeglarskie oraz zwiedzili gdyńską marinę.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Udział klas 0a i 1a w projekcie "Gdynia na Fali" umożliwił zapoznanie się z podstawami żeglarstwa. Uczniowie poznali budowę żaglówki, zasady bezpiecznego korzystania z wody, uczyli się wiązać węzły żeglarskie oraz zwiedzili gdyńską marinę.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dzisiaj naszą szkołę odwiedzili wyjątkowi goście – wolontariusze z Armenii i Włoch!
Wspólnie spędzili czas z naszymi uczniami z Ukrainy i Białorusi. Było dużo śmiechu, zabawy i wzruszeń.
To piękne, jak różne kultury potrafią się spotkać i tworzyć coś dobrego razem! 🌍
 
 
 

Dzień Ziemi to czas kiedy mówimy o tym jak ważna jest troska o środowisko. W związku z tym ważnym dniem klasa 1a w szkolnej bibliotece poszukiwała pozycji książkowych, a w nich ciekawostek na temat Ziemi, przyrody, roślin czy zwierząt. Chętni uczniowie czytali lub opowiadali o tym czego się dowiedzieli z wybranych książek.

Dzisiaj klasy 1b, 4a i 5c gościły Pana Piotra z PPP 2, który przeprowadził z uczniami zajęcia na temat współpracy w grupie i relacji rówieśniczych.
 
 
 
 
 
Drogie pary zapisane na dzisiejsze spotkanie z maszynami do szycia!
Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy być w szkole nie wcześniej niż o godz. 16.00 - ewentualnie zaczekać do godz.16.00 na dole.
Warsztaty odbędą się w sali 31 na III piętrze.
Do zobaczenia!

Podkategorie