9 listopada 2018 r. o godz.11:11
nasz Zespół Szkół wspólnie zaśpiewa 4-zwrotkowy hymn narodowy
w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.



Wczoraj odbyła się II tura wyborów. W naszej szkole przeprowadziliśmy je nieco wcześniej.W poniedziałek 15 października odbyły się w naszej szkole prawybory samorządowe pod hasłem " MŁODZI GŁOSUJĄ". Uczniowie wybierali przyszłego prezydenta miasta Gdyni. W głosowaniu wzięło udział 59 osób w tym nauczyciele i uczniowie SP 53, Gimnazjum 10 i szkoły dla dzieci niedosłyszących. Ci ostatni zjawili się przy urnie ze 100 procentową frekwencją. Dużym zaangażowaniem wykazali się nasi licealiści,którzy pod czujnym okiem pani Ani Gradowskiej przygotowali całe wydarzenie. Pokazali,że są już gotowi, aby wziąć udział w prawdziwych wyborach.
5 listopada klasa OA, OB i OC (ze Szkoły dla Dzieci Niedosłyszących) brały udział w warsztatach "Bałtyk i jego mieszkańcy". Po części dydaktycznej wszyscy zwiedziliśmy nasze Akwarium Gdyńskie. Było świetnie!



Szkoła wciąż zmienia się dla naszych uczniów. Tym razem pod pędzel idą klasy dla dzieci niedosłyszących :)

31 października Halloween w klasie 1 c obchodzony był d z wielką pompą. Najpierw warsztaty, potem słodkie obżarstwo, a na koniec szalona zabawa i rywalizacja:




Poniżej przedstawiam harmonogram zajęć doświadczalnych na najbliższe tygodnie. Bardzo proszę, żeby dzieci, które nie przyniosły "Zestawu startowego" (ocet, drożdże w proszku, ręcznik papierowy, 3 opakowania sody oczyszczonej, bibuła karbowana w dowolnym kolorze), przyniosły go na najbliższe zajęcia. Do zobaczenia!
07.11 - klasa IA
14.11 - klasa IB
21.11 - klasa IC
28.11 - klasa IIA + OB
05.12 - klasa OA
M. Onasch
Co roku jesteśmy dla Hospicjum im. św. Wawrzyńca. Piękny to czas zadumy, ale i dar czasu...





