Język angielski po daltońsku :), teatr cieni czy świąteczne przygotowania...w świetlicy jak zawsze kreatywnie!



30 listopada był czas na wróżby i zabawy andrzejkowe w zeróweczkach. Już wiemy kto wybierze się w podróż dookoła świata, a kto zostanie wybitnym naukowcem :)


Pada śnieg, pada śnieg...ta piosenka 28 listopada rozbrzmiewała w 1 c. Mimo, iż śniegu jak na lekarstwo to pierwsze aniołki na boisku już powstały bałwany. Czekamy na więce,j by móc stoczyć bitwę na śnieżki!

Klasy 1a, 1b i 1c w trakcie zmagań ich starszych kolegów z egzaminami próbnymi zwiedzała i bawiła się. Wpierw był czas szaleństw w Amazonii, następnie chwila refleksji podczas seansu kinowego, a na zakończenie trzy dniowego maratonu porcja wiedzy o mieszkańcach wód.
Drodzy Rodzice, przypominamy o opłacie za obiady. Za miesiąc grudzień wpłaty dokonujemy do końca listopada.
Mały, duży, biały, kolorowy, z kokardką czy w kubraczku... W klasie Oa i Ob 26 listopada obchodziliśmy DZIEŃ MISIA. Była misiowa matematyka, misiowy język angielski, misiowa praca plastyczna, a na koniec nawet misiowy eksperyment!


25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia.W klasie 1 b również zagościł Miś w różnych odsłonach.Miś przytulanka, miś artysta, miś piosenkarz a na deser nawet Miś Lubiś do zjedzenia. Cały dzień z misiem i dla misia. Klasa 1 b przesyła misiowe pozdrowienia!







