11 stycznia uczniowie klasy IA na dodatkowych zajęciach eksperymentalnych wykonali "lampę lawę" - doświadczenie oparte na składnikach, które można znaleźć w każdej kuchni, mimo to efekt zadziwił wszystkich.


Zajęcia kreatywne w naszej szkole, to nie tylko zajęcia plastyczne i techniczne. Także śpiewamy i gramy :)



Z przyjemnością informujemy, że bal karnawałowy odbędzie się 24 stycznia w godzinach 9.30-11.30. Zapraszamy wszystkich uczniów klas O-III SP nr 49 i SP nr 53 na dwie godziny fantastycznej, szałowej i niezapomnianej karnawałowej zabawy! Przebrania jak najbardziej wskazane!
10 stycznia klasy O brały udział w warsztatach karnawałowych w Akademii Kalamo. Ozdobiliśmy maski na bal i samodzielnie przygotowaliśmy i zjedliśmy karnawałowe przekąski.




Poniżej przedstawiamy harmonogram zajęć eksperymentalnych na najbliższe tygodnie. Zajęcia będą odbywać się w piątki o godz. 13.05 ( w przypadku klas O rozpoczniemy zajęcia po zupce):
11.01 - klasa IA
18.01 - klasa IB
25.01 - klasa IC
01.02 -klasa IIA i OB
08.02 - klasa OA
Przypominamy o upływającym terminie wnoszenia opłat obiadowych za miesiąc styczeń, wpłacamy kwotę 77 zł.
Niektóre klasy spotkały się na wspólnej wigilii po raz pierwszy, dla klas IA,IB,IIA i VA to już kolejne świąteczne spotkanie. I dla jednych, i dla drugich wyjątkowo magiczne! Jeszcze raz życzymy Wesołych Świąt!















