1 lutego w klasie 1 b głośno czytaliśmy pierwszą lekturę "Plastusiowy pamiętnik". Każdy poznał Plastusia i się z nim zaprzyjaźnił. Postanowiliśmy stworzyć własne Plastusie. Wyszły piękne i kolorowe. W poniedziałek dalszy ciąg czytania o przygodach Plastusia.


1 lutego dzieci z grupy 0A i 0C ze Szkoły dla Dzieci Niedosłyszących uczestniczyły w bardzo ciekawych zajęciach z EkoPatrolem w Infobox Gdynia .

30 stycznia klasa Ob wraz z klasą pierwszą z Szkoły dla Dzieci Niedosłyszących Gdynia brała udział w zajęciach z EkoPatrolem Straży Miejskiej. Dowiedzieliśmy się, jak się zachować w przypadku spotkania w mieście dzikich zwierząt oraz czym zajmuje się na co dzień EkoPatrol. Dziękujemy za super zajęcia!




29 stycznia podczas zajęć :Robotyka Lego WeDo nauczyliśmy się budować i programować proste konstrukcje, których interaktywne elementy (czujniki, silnik) były sterowane przy przy wykorzystaniu prostego języka programowania graficznego. BRAWO OA!!!
28 stycznia klasa 2a tworzyła na zajęciach świetlicowych niezwykłe ramki, a potem świetnie się bawiła ;)


25 stycznia w klasie OA - kontynuacja zajęć z p. Asią wzbogacona o umiejętność rozpoznawania emocji i radzenia sobie z nimi.


"Plastusiowy pamiętnik" tak bardzo spodobał się klasie 1 c, że każdy uczeń chciał mieć swojego własnego Plastusia :








