
Poniżej przedstawiamy harmonogram zajęć kółka na marzec 2019:
1 marca - klasa 1a
8 marca - klasa 1b
15 marca - klasa 1c
22 marca - klasa 2a i 0b
29 marca - klasa 0a
Małgorzata Onasch
Po feriach w szkole pojawiła się fantastyczna pomoc dydaktyczna. 25 tabletów do nauki programowania, kodowania, ale też świetna pomoc w nauce innych przedmiotów. Jako pierwsza tablety testowała 27 lutego klasa 0b i poznała poprzez specjalną aplikację sławnych Polaków.


26 lutego w klasie 1a nasz kolega Kuba opowiedział nam dzisiaj o swojej największej pasji - dinozaurach . Kuba przyniósł nam książki , figurki , wyjaśniał jakie były gatunki tych wielkich gadów , czym się żywiły i dlaczego wyginęły . Podsumowaniem tego ciekawego dnia były zrobione przez nas własne dinozaury.


27 lutego klasa V na geografii przygotowała z masy solnej modele ilustrujące piętra roślinne w Tatrach :



Ferie, ferie i po feriach, wypoczęci wróciliśmy do pracy, a klasa 1 c siała dziś, już dawno obiecaną, rzeżuchę. Przez najbliższy tydzień będziemy obserwować jak z ziarenka wyrasta pyszna i zdrowa roślinka :)


W sobotę, 9 marca 2019 r. w godz. 10:00-14:00 będzie można odwiedzić i zwiedzić Szkołę Podstawową nr 53 na Wzgórzu Św. Maksymiliana w Gdyni.
Tak, jak przed rokiem zapraszamy do udziału w naszej loterii fantowej i wielu atrakcjach przygotowanych przez nauczycieli SP nr 53 w Gdyni. Jak zawsze będzie to sobota pod znakiem pracy twórczej, eksperymentu i dobrej zabawy. Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach edukacyjnych rozwijających kreatywność, przygotowaliśmy: zajęcia logopedii na wesoło, eksperymenty, warsztaty matematyczne, potyczki językowe, zabawy z tablicą interaktywną. Tradycyjnie, nie zabraknie zajęć o charakterze twórczym, bo przecież "wszyscy jesteśmy artystami". Na deser zostawiamy zajęcia sportowe z koszykarkami klubu Basket Gdynia.
Wymienione działania to tylko część tego, co będzie można przeżyć w SP nr 53 w sobotę, 9 marca.
Już teraz gorąco zapraszamy!
W poniedziałek 25 lutego - tuż po feriach zimowych - musieliśmy rozruszać główki i rączki :)



UWAGA!
Przypominamy o wpłatach za marcowe obiady, kwotę 73,50zł prosimy wpłacać na rachunek bankowy w dniach 25-28 lutego. Dokładne dane do wpłat dostępne w zakładce obiady.
Dziękujemy.



