"Sztuczki ze światłem" - pod tym hasłem w piątek 15 marca odbyły się świetlicowe zajęcia doświadczalne dla 1b i 1c. Przy okazji poznaliśmy właściwości i skład powietrza.

Pierwsze koty za płoty ;) Metoda Tomatisa w działaniu:

Nasi najmłodsi mężczyźni również spisali się na medal!

Wszyscy tęsknimy za wiosną :)

Nasi uczniowie doskonale wiedzą, jak zdrowo żyć. Podzielą się tą wiedzą z innymi dzięki własnoręcznie wykonanym lapbookom. Na zajęciach, jak zawsze wesoło i kolorowo!

14 marca klasa 0b zamieniła salę lekcyjną na warsztatownię. Już wiemy, jak nadmuchać balony dwutlenkiem węgla.

Jak nauczyć się ważnych wiadomości o wzroście roślin ? Najlepiej przez doświadczenie. Klasa 1a zakładała dzisiaj na lekcjach środowiska własne ogródki - szklarnie . Zasadziliśmy ziarno fasoli, którego wzrost będziemy obserwować i wnioski notować w specjalnych zeszytach. Umiejętność samodzielnych obserwacji i tworzenia notatek to bardzo ważny element w planie daltońskim. Nasi pierwszoklasiści radzą sobie doskonale.

1 a Dzień Kobiet- ach Ci mężczyźni pamiętali o swoich koleżankach z klasy. Dziewczynki dostały życzenia, pięknie kwiaty i słodki poczęstunek . Bardzo Wam dziękujemy :)

 

Podkategorie